Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Personálna agentúra

je personálna agentúra, ktorá nájde vhodných kandidátov pre pracovné pozície vo všetkých oblastiach výrobného a spracovateľského priemyslu. Už v tomto okamihu ste urobili prvý krok k tomu, aby ste do vašej spoločnosti dostali vhodných ľudí s požadovanými zručnosťami. Na základe mnohoročných skúseností dobre poznáme zložitisť náborov nových pracovníkov a sme presvedčený o svojej schopnosti splniť vaše potreby.​

Sme jednou z mnohých personálnych agentúr pôsobiacich na našom trhu, no sme jednou z mála tých, ktoré sú skutočne presvedčené o kvalite svojich zamestnancov.

Garantujeme, že služby pre vás budú vždy realizované spoľahlivými a na výsledok orientovanými profesionálmi, ktorí sú pravidelne školení a detailne ovládajú charakter svojej práce. Len skúsení náborári a koordinátori môžu dostatočne motivovať pracovníkov, ktorí budú pracovať vo vašom podniku.

Top manažment spoločnosti Management Solutions, s.r.o. tvoria ľudia s viac ako 15-ročnými skúsenosťami v oblasti poskytovania personálnych služieb, ktorí vlastnili a viedli najväčšiu personálnu agentúru na Slovensku.

management solutions

Spoľahlivý partner v recruitingpersonálnychnáborových riešeniach.

management solutions
Spoľahlivý partner v recruitingpersonálnychnáborových riešeniach.

The highest ranked tech jobs in the US, based on user ratings and reviews on Jobmonster. Discover 12 millions jobs and find great jobs to work.

Call Now !

023-654-789

Our Testimonial

Still Need Help ?

Let us now about your issue and a Professional will reach you out.


    management solutions

    Spoľahlivý partner v recruiting riešeniach Management Solutions, s.r.o.